Geplaatst op 6 mei 2022

Een winkelmedewerker die vraagt hoe het met je gaat of een vraag stellen over het geloof aan een wildvreemde in een winkel… waar doe je dat eigenlijk nog? Veel winkels en plekken op straat zijn geen plaatsen waar je zomaar je hart uitstort of een goed gesprek hebt. In Hart voor Noord is dat anders. We zijn een plek waar voor iedereen een luisterend oor is. Niet alleen voor de meneer uit die achterstandswijk of voor de allochtone mevrouw, maar ook voor een hippe kringloopbezoeker die helemaal niet kwam voor een praatje. Dat is het mooie van onze krINgLOOPwinkel Hart voor Noord. Vanuit de liefde van God willen we een
hart hebben voor iedereen. En dat merken onze bezoekers: ‘Hier in deze winkel is het anders…, je voelt dat er liefde en aandacht is’. Waar vind je nog een plek waar je zomaar een gesprek kunt aanknopen met een wildvreemde? Waar vind je een veilige plek om het Evangelie te delen? Kom het team van Hart voor Noord versterken! Dan kan je als vrijwilliger het verschil maken voor die ene bezoeker door jouw luisterend oor. Vind je het leuk om klanten te helpen, de winkel netjes te houden, binnengekomen spullen te sorteren, gesprekken te voeren aan de koffietafel en een band op te bouwen met interkerkelijke collega’s? Neem dan contact op met Juliana Bossenbroek voor een kennismaking door een mail te sturen naar julianabossenbroek@outlook.com
Wie weet kan jij ook in Hart voor Noord tot zegen zijn voor een ander! Vind je het leuk om eerst kennis te maken met het werk in Hart voor Noord en wat toekomstige collega’s te spreken? Van harte welkom op onze vrijwilligersavond op 19 mei van 20.00 tot 21.00 uur. We zullen starten met wat informatie en daarna is er tijd om elkaar informeel te spreken.
Locatie: Eltheto bij de Oude Kerk, Kerkstraat 49, 3331 XL Zwijndrecht.
We zouden je graag ontmoeten!

Recente berichten

  Er zijn 4 recente berichten die alleen zichtbaar zijn voor leden. Log in om ze te bekijken.