Geplaatst op 20 september 2022

Van 3-10 oktober organiseert het Nederlands Jeugd Instituut (NJI) de week van de opvoeding. Voor elke opvoeder is het belangrijk om verbinding te maken, met elkaar als opvoeders, maar ook met anderen uit de omgeving die bij de opvoeding betrokken zijn. Door kennis en ervaringen te delen komen we dichter bij elkaar. En door samen te delen weten we meer. En daarom is het thema van de Week van de Opvoeding 2022: ‘Samen delen, samen weten’. Ook in de kerk geven we graag aandacht aan de (geloofs)opvoeding. Wat is de rol van de kerk in de (geloofs)opvoeding? Graag gaan wij met jullie als ouders in gesprek op donderdagavond 6 oktober. Inloop vanaf 19.45 uur, start om 20.00 uur. Noteer de datum alvast in je agenda! In het volgende kerkblad vertellen we je meer hierover. Heb je een vraag of wil je er alvast iets over weten, mail onze jeugdwerker Henriët Verweij: henriet.verweij@pkn-zwijndrecht.nl

Opvoedavond 'Samen delen, samen weten'