Geplaatst op 18 november 2023

Nu de winterperiode is gekomen, kunnen de zomerkleren weer opgeborgen. Wat je niet meer kunt gebruiken, zowel zomer- als winterkleding kun je brengen bij de inleveradressen voor de vluchtelingen in Lesbos, Oekraïne en Syrië. Koop er een paar tubes tandpasta of stukken zeep bij voor mensen die weinig of niets hebben. Ook nieuwe sokken en nieuw ondergoed, dekens, badhanddoeken en hygiëneartikelen zijn hard nodig.

We hebben een gift ontvangen via fam. M. van 20 euro voor het vervoer van de spullen naar de vluchtelingenkampen, waarvoor hartelijk dank. Dit geld is overgemaakt naar stichting Christian Refugee Relief.

Alles zoals de lijst hieronder aangeeft, kan gebracht worden op de volgende adressen:

Fam. Timo en Tjitske van Houdt, Maasboulevard 36, Zwijndrecht, tel. 078-6450300

Fam. Jacob en Esther van der Duijn-Schouten, Rotterdamseweg 209, Zwijndrecht, 06-30055201

Fam. Ds. en Marja Maaijen, Laurensvliet 1D, Zwijndrecht, tel. 06-57334771

Fam. Arie en Esther van Kooten, P. Zeemanstraat 3, Zwijndrecht, tel. 06-40348651

Fam. Jeroen en Herma van der Keur, Steur 332 in Hendrik-Ido-Ambacht, tel. 06-48629024


Tijdelijke stop.

Familie Reedijk, Duinbeek 12, stopt vanaf nu tot en met 31 december met het inzamelen.


Inzameling hygiëneartikelen

stuk zeep,

kam, borstel,

tandenborstel,

tandpasta, kindertandpasta,

shampoo,

scheermesjes,

maandverband en luiers

Bad- en doucheschuim en bodylotion kunnen NIET worden ingeleverd.


Inzameling tweedehandskleding

alle maten zomer- en winterkleding tot en met maat XL voor mannen, vrouwen en kinderen:

broeken

T-shirts korte mouw

T-shirts lange mouw

truien

jassen

fleecedekens

slaapzakken

badhanddoeken

schoenen

Lakens, blouses, jurken, rokken, overhemden, oud ondergoed, oude sokken en tassen kunnen NIET worden ingeleverd!

 

Inzameling nieuwe kleding: 

nieuw ondergoed en nieuwe sokken.


Voor de komende tijd blijft er grote behoefte aan dekens, jassen en andere kleding.

Ook luiers, tandpasta en andere artikelen blijven zeer welkom, voor de vele vluchtelingen in Lesbos en andere opvangkampen in Griekenland.

Ook zetten we ons in voor de noodhulp aan de vluchtelingen door de oorlog in Oekraïne.

Er wordt ook noodhulp gegeven aan vluchtelingen in Syrië, die door de aardbevingen alles zijn kwijtgeraakt.

 


Oproep: vrijwilligers gezocht. 

We kunnen extra vrijwilligers gebruiken bij het uitzoeken van de kleding in Eltheto. Dit uitzoeken doen we ongeveer één ochtend per 6 weken en is een gezellige bezigheid met elkaar.

Als iemand een grote bestelbus heeft of een auto met aanhanger, ben jij dan die vrijwilliger die een of meerdere keren de ingezamelde spullen weg wil brengen op zaterdagochtend? De spullen gaan naar Nieuw-Lekkerland, waar de CRR een grote opslagruimte heeft.

Ook een extra inleveradres is heel welkom. Wie wil kleding en andere artikelen in ontvangst nemen en een aantal weken opslaan in huis?


CRR

Stichting CRR is steeds op zoek naar vrijwilligers die voor korte of langere tijd willen helpen in kamp Mavrovouni op Lesbos. Bekijk de website voor meer informatie: www.christianrefugeerelief.com


Gift

Omdat de vraag veel groter is dan alle ingezamelde spullen, koopt de stichting ook hygiëneartikelen en andere spullen in, vaak met korting, en ook gericht naar de vraag, wat op dat moment het meest nodig is. Een gift is daarom ook altijd welkom.

IBAN NL74 RABO 0306 6331 83, t.n.v. stichting Christian Refugee Relief.



Meer informatie te verkrijgen bij Ria Reedijk, bel 06-28523808 of mail riareedijk@mrdk.nl.


Recente berichten

  Er is 1 recent bericht dat alleen zichtbaar is voor leden. Log in om het te bekijken.