Geplaatst op 5 augustus 2019

D.V. dinsdag 10 september wordt er een avond voor nieuwe gemeenteleden gehouden. De gemeenteavond heeft verschillende doelen. In de eerste plaats is het een goed moment om elkaar te leren kennen. Naast de nieuwe leden zullen er ook een aantal kerkenraadsleden en vertegenwoordigers van verenigingen en kringen aanwezig zijn. In de tweede plaats wil de kerkenraad graag van nieuwe gemeenteleden horen hoe zij onze gemeente beleven. Er is ruimte voor vragen. Tenslotte informeren wij over de verschillende verenigingen en activiteiten die er in onze gemeente zijn. Dinsdag 10 september zijn nieuwe gemeenteleden van harte welkom vanaf 19.45 uur in zaal 1-2 van Eltheto. De avond begint om 20.00 uur en we hopen deze om ongeveer 21.30 uur te beƫindigen met een drankje. Aanmelden voor deze avond is niet noodzakelijk maar wij stellen het wel op prijs. Opgeven kan per e-mail: vt@oudekerkzwijndrecht.nl of anders telefonisch: (078) 681 88 31 / (06) 55 79 17 93.